• info@akcamguvenlik.com
  • Metropol Center Plaza A Blok 31/23 Merter/İstanbul
+90 (212) 534 70 86

Bizimle İletişime Geçin

A.N. Gürman Mah. General A.R. Gürcan Cad.

Metropol Center A Blok 31/23 Merter/İstanbul

TESİS YÖNETİMİ

TESİS YÖNETİMİ

TESİS YÖNETİMİ

PROJE’nin yönetim işlerinin Yönetim Planına, var ise Yönetim Talimatları/Yönetmeliğine ve Kat Mülkiyeti Yasası’na uygun olarak yürütülmesi, genel yıllık faaliyet raporunun hazırlanması, Yönetim Kurulu toplantılarına konu ve gündeme göre hazırlıklı olarak katılımın sağlanması, Yönetim Kurulu kararlarının, duyuruların kaleme alınması, aylık faaliyet raporunun hazırlanması ve Yönetim Kurulu’na sunulması, resmi kurumlarla ilişkilerin geliştirilmesi gibi hizmetlerimiz mevcuttur.

Yönetim Firmaları, tesislerin A’dan Z’ye bakımı ve yönetimi konusunda uzmanlaşmış kadrosu ile size en uygun çözümleri üretir. Gereken tüm hizmetler için işletme bütçesinin hazırlanması, hizmet ihtiyaçlarının belirlenmesi ve performans ölçümleri ile kalitenin sağlanmasını bir görev olarak üstlenir.

Varlık yönetimi, enerji yönetimi, iş sürekliliği yönetimi, kalite yönetimi, performans yönetimi, alt yüklenici yönetimi, iş güvenliği ve sağlığı gibi konularda uzman personeli ile beklentinizin üzerinde bir yönetim hizmetini size sunar ve belirli periyotlarla sizi bilgilendirir.

Site, Rezidans, Tesis, İşyeri, Fabrika gibi yerlerinize ait işletme bütçeleri, yatırım bütçeleri, personel istihdamları, aidat takibi ve muhasebe hizmetleri tek bir noktadan yönetilir.