• info@akcamguvenlik.com
  • Metropol Center Plaza A Blok 31/23 Merter/İstanbul
+90 (212) 534 70 86

Bizimle İletişime Geçin

A.N. Gürman Mah. General A.R. Gürcan Cad.

Metropol Center A Blok 31/23 Merter/İstanbul

ÖZEL GÜVENLİK HİZMETİ

ÖZEL GÜVENLİK HİZMETİ

ÖZEL GÜVENLİK HİZMETİ

Yönetim Firmaları, gerçek ve tüzel kişilere ait yaşam hakkı, mülkiyet ve diğer hakların saldırıya uğramaması için 7 gün 24 saat özel güvenlik hizmeti sunar. Bu hizmet kapsamında, insanların huzur ve güvenliğini ön planda tutarak gerekli özel güvenlik önlemlerini alır.

Merkezden ve yerinde yapılan düzenli denetimlerin sonuçlarını müşterilerine yazılı ve görsel materyallerle birlikte sunar. Personellere verilen haftalık ve aylık eğitimlerle kalitenin her daim üst seviyede tutulmasını sağlar. Mağazalar, Alışveriş Merkezleri, Fabrikalar, Şantiyeler, Siteler, Villalar, Toplu Konutlar ve Özel Konutlar gibi alanlarda özel güvenlik hizmeti sağlamak için sahada gerekli fizibilite çalışmasını yaptıktan sonra, tam saha güvenliği için gerekli ekibi oluşturur.

Site sakinlerinin huzurunun sağlanması, site içerisine dışarıdan gelen yabancı kişilerin kontrollü ve kayıt yapılarak girişinin sağlanması, siteyle bağlantısı olmayan şahısların siteden uzaklaştırılması gibi konularda uzun süredir hizmet vermeye devam ettiğimiz sitelerden aldığımız tecrübelerle güleryüzlü kadromuzla en kaliteli hizmeti veriyoruz.