• info@akcamguvenlik.com
  • Metropol Center Plaza A Blok 31/23 Merter/İstanbul
+90 (212) 534 70 86

Bizimle İletişime Geçin

A.N. Gürman Mah. General A.R. Gürcan Cad.

Metropol Center A Blok 31/23 Merter/İstanbul

HAŞERE KONTROL VE İLAÇLAMA HİZMETİ

HAŞERE KONTROL VE İLAÇLAMA HİZMETİ

HAŞERE KONTROL VE İLAÇLAMA HİZMETİ

Haşere ve kemirgenlerin herhangi bir noktada yaşam alanı bulamaması için gerekli olan tüm önlemleri almak, gerekirse ilaçlama ile var olan tehlikeleri ortadan kaldırmak için çözümler sunar.

Müşterinin gereksinimleri de dikkate alınarak, periyodik aralıklarla haşere kontrolü sağlanır. Ayrıca hijyenik ekipmanları ve çevreye duyarlı kimyasallar ile ilaçlanan tesislerinizde aynı durumun tekrarlanmaması için gerekli önlemleri alır.

Yürüyen haşere, uçan haşere, kemirgen ve diğer zararlı haşerelerin ilaçlanması, iç ve dış alan sanitasyonu, periyodik haşere kontrolü gibi konularda güvenilir ve sürekli hizmet sağlar.

Doğru ilaçlar uygun miktarda gerekli periyotlarla ilaçlama yapıldığında apartmanın tamamı ilaçlanacağı için apartman içinde bulunan daireler için daha kalıcı çözümler sağlanır. Çünkü haşereler diğer evlerde tekrar ilaçlama yapılan eve girebilmektedir. bu bakımdan doğru aralıklarla apartman ilaçlatmak ev ilaçlatmaktan çok daha akıllıca bir tutum olacaktır. Ancak apartmandaki herkes ilaçlama yaptırma taraftarı değilse sadece evinizi ilaçlatabilirsiniz.