• info@akcamguvenlik.com
  • Metropol Center Plaza A Blok 31/23 Merter/İstanbul
+90 (212) 534 70 86

Bizimle İletişime Geçin

A.N. Gürman Mah. General A.R. Gürcan Cad.

Metropol Center A Blok 31/23 Merter/İstanbul

HABERLER

 TESİS YÖNETİMİ BİR MESLEK Mİ
ARTIK GÜVENDESİNİZ

ARTIK GÜVENDESİNİZ

Apartman, Site, AVM, Hastane ve Plazalarda Güvenlik 5188 sayılı yasa gereğince sağlanır.

Zeytinburnu Yönetim

Zeytinburnu Yönetim

Yönetim Şirketleri, İstanbul`un Zeytinburnu bölgesindeki firma ve işyerlerine düzenli ve sistemli çalışması ile kaliteli bir yönetim hizmeti sunmaktadır.

Üsküdar Yönetim

Üsküdar Yönetim

Yönetim Şirketleri, İstanbul`un Üsküdar bölgesindeki firma ve işyerlerine düzenli ve sistemli çalışması ile kaliteli bir yönetim hizmeti sunmaktadır.

Ümraniye Yönetim

Ümraniye Yönetim

Yönetim Şirketleri, İstanbul`un Ümraniye bölgesindeki firma ve işyerlerine düzenli ve sistemli çalışması ile kaliteli bir yönetim hizmeti sunmaktadır.

Tuzla Yönetim

Tuzla Yönetim

Yönetim Şirketleri, İstanbul`un Tuzla bölgesindeki firma ve işyerlerine düzenli ve sistemli çalışması ile kaliteli bir yönetim hizmeti sunmaktadır.

Şişli Yönetim

Şişli Yönetim

Yönetim Şirketleri, İstanbul`un Şişli bölgesindeki firma ve işyerlerine düzenli ve sistemli çalışması ile kaliteli bir yönetim hizmeti sunmaktadır.

Şile Yönetim

Şile Yönetim

Yönetim Şirketleri, İstanbul`un Şile bölgesindeki firma ve işyerlerine düzenli ve sistemli çalışması ile kaliteli bir yönetim hizmeti sunmaktadır.

Sultangazi Yönetim

Sultangazi Yönetim

Yönetim Şirketleri, İstanbul`un Sultangazi bölgesindeki firma ve işyerlerine düzenli ve sistemli çalışması ile kaliteli bir yönetim hizmeti sunmaktadır.

Sultanbeyli Yönetim

Sultanbeyli Yönetim

Yönetim Şirketleri, İstanbul`un Sultanbeyli bölgesindeki firma ve işyerlerine düzenli ve sistemli çalışması ile kaliteli bir yönetim hizmeti sunmaktadır.

Yorumlar